• Menu
  • Menu

Green Travels Denmark

Green Travels Denmark zrodziło się w 2022 roku po wielu latach eksplorowania Danii. Zielone podróże po Danii mają być odpowiedzią na sztywne ramy programów oferowanych przez tradycyjne biura podróży. Indywidualne zaplanowanie podróży według oczekiwań i ogólnego budżetu oraz uwzględnienie w niej zielonego profilu jest głównymi złożeniami GTD. Natomiast zielony profil oznacza w praktyce propozycje noclegów, restauracji oraz atrakcji, które starają się działać w zgodzie z naturą, obarczając ją w jak najmniejszym stopniu, posiadają odpowiednie certyfikaty i oznaczenia. Dania jest światowym liderem w tej dziedzinie. Jeśli więc marzysz o podróżach zrównoważonych to trafiłeś w dobre miejsce.

Green Travels Denmark daje również możliwość zamówienia konsultacji podróżniczej, która oprócz podręcznego informatora na temat zasad i rzeczy, które warto znać przed wyjazdem do Danii zawiera 60 minut rozmowy, podczas której otrzymasz odpowiedz na trapiące Cię pytania.

Świat zmierza w kierunku zrównoważenia i dotyczy to również branży turystycznej. Pamiętaj, iż podróże odpowiedzialne nie są gorszej jakości niż te tradycyjne. Wręcz przeciwnie, aby dziś wyróżniać się na tle oferty turystycznej należy mieć w zamyśle dobro natury. Samo otrzymanie odpowiednich certyfikatów wymaga ciężkiej pracy i poświęcenia. Poprzeczkę stawia się bardzo wysoko.

Pozwól mi zatem stworzyć podróż do Danii na miarę Twoich możliwości i podróż z poszanowaniem Twojego otoczenia. Bardzo dobrze możemy tą zieloną podróżniczą przyszłość kreować razem.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ