Indywidualny plan podróży

Dla kogo jest gotowy plan podróży?

Gotowy plan podróży jest przede wszystkim dla tych, którzy nie mają czasu bądź chęci do zaplanowania własnych wyjazdów. W odróżnieniu od zorganizowanych wycieczek indywidualny plan podróży szyty jest na miarę indywidualnych potrzeb i elastycznego budżetu. Obierając sobie za cel podróży kierunek nieznany trzeba nastawić się na długie i czasochłonne szperanie w sieci. Niektóre informacje dostępne są tylko w języku kraju, do którego się wybieramy. Sprawia to, że nie zawsze efektywnie jesteśmy zweryfikować znajdywane informacje. Dlatego gotowy plan podróży to przede wszystkim oszczędność czasu i rzetelne informacje z pierwszej ręki.

Odpowiedzialne podróżowanie po Danii

Ponieważ dobro planety oraz odpowiedzialne podróżowanie jest mi bliskie sercu oznacza to, że i Twój plan podróży, który dla Ciebie stworzę będzie na tyle „zielony” na ile to możliwe. Musisz wiedzieć, że Dania jest w czołówce tych krajów, które ambitnie dążą do bardziej zielonej codzienności i nie tylko. Kraj ten od wielu lat jest uważany za zrównoważony kierunek turystyczny.

Dania utworzyła swój własny zielony system oznaczeń i certyfikatów. W praktyce oznacza to, że w Twoim planie mogą się znaleźć noclegi certyfikowane zielonym kluczem – Green Key Certifikation, restauracje i kawiarnie oznaczone duńskim medalem ekologii – Det Økologiske Spisemærke, restauracje slow food oraz te współpracujące ściśle z lokalnymi, ekologicznymi producentami żywności i pracującymi z koncepcją ReFood. Pomogę Tobie również doświadczyć bliskości z duńską naturą na tyle na ile mi pozwolisz i na ile jest to możliwe. Zaproponuję Tobie najpiękniejsze szlaki i trasy. Dania to kraj wyspiarski, a to oznacza niezliczoną ilość pięknych szerokich plaż. Marzysz więc o kąpielach w morzu i plażowaniu w miejscach dbających o lokalną faunę i florę i wysokiej czystości wód? Plaże oznaczonem zatem Blå Flag – Niebieską Flagą, są dla Ciebie. Ze mną zostaniesz również wyposażony w niezbędną wiedzę na temat tego jak zachować się poruszając się wśród duńskiej natury i o czym warto wiedzieć, by być odpowiedzialnym turystą.

Jeśli więc marzysz o bardziej odpowiedzialnych podróżach to Twój zielony plan podróży po Danii będzie do tego kluczem. Ekoturystyka w Danii to wysoka jakość produktu z poszanowaniem otoczenia, ludzkiej pracy oraz wsparcie lokalnej produkcji.

Co zawiera indywidualny plan podróży?

Indywidualny plan podróży
Plan podróży dzień po dniu
Indywidualny plan podróży
Propozycje połączeń
Indywidualny plan podróży
Propozycje noclegów
Indywidualny plan podróży
Atrakcje
Indywidualny plan podróży
Polecane restauracje
Kosztorys wyjazdu
Plan podróży zawiera ponadto:
Indywidualny plan podróży
 • podstawowy podróżniczy niezbędnik
 • interaktywne mapy
 • aktywne linki
 • możliwe zniżki 
 • listę potrzebnych rzeczy
 • kosztorys

Jak wygląda nasza współpraca

Zanim podejmiemy współpracę jest kilka niezbędnych rzeczy, o których muszę wiedzieć, by stworzyć dla Ciebie jak najlepszy indywidualny plan podróży.

Interesuje mnie w szczególności:

 • W jakim terminie wybierasz się do Danii.
 • Jaką jej część chciałbyś zwiedzać.
 • Jaki jest typ Twojego wyjazdu. Czy jest to krótki weekendowy wyjazd czy cały urlop. Czy odpoczywać będziesz w mieście, aktywnie czy może w otoczeniu natury. 
 • Liczba uczestników. 
 • Jaki rodzaj oraz standard noclegów Cię interesuje.
 • Jakie są Twoje preferencje żywieniowe.

Po otrzymaniu wyżej wymienionych informacji i uiszczeniu opłaty, zabieram się za tworzenie możliwie najlepszego dla Ciebie planu podróży. Wspólnie nanosimy też ewentualne poprawki. Twój plan podróży otrzymasz w pięknie przygotowanym e-book’u w formie pliku PDF.

Dlaczego to ja powinnam zaplanować Twój przyszły wyjazd do kraju klocków Lego?

o mnie

Mieszkam w Danii od 2009 roku. Podróżniczego bakcyla złapałam wiele lat temu, jeszcze zanim tu przyjechałam. Plany podróży układam od lat nie tylko dla siebie, ale również dla rodziny i przyjaciół. Zawsze kochałam mieć kontrolę nad moim wyjazdem i szczegółowy oraz zorganizowany plan działania. Po Danii podróżuję już ponad dekadę samotnie jak i z dziećmi i kocham każdy jej zakątek. Dania choć nadal jeszcze nieodkryta skrywa w sobie wiele piękna. Odwiedziłam wiele miejsc w tym niewielkim, acz jak bogatym kulturowo i naturalnie kraju i tym razem swoją wiedzą i doświadczeniem chciałabym się podzielić z Tobą. Tutaj na blogu Via Skandynawia o każdej porze dnia możesz zaczerpnąć inspiracji do Twojego wyjazdu. 

Mieszkam tu na stałe razem z moim mężem Duńczykiem i dwójką naszych dzieci. Bycie częścią duńskiej rodziny pozwala mi rozumieć kulturę oraz zwyczaje tego kraju w nieco inny sposób. Władam też biegle językiem duńskim co pozwala mi na bycie na bieżąco z informacjami z życia codziennego, ale przede wszystkim informacjami, które są ważne dla Twojego wyjazdu. Możesz być więc pewny rzetelnych i sprawdzonych informacji z pierwszej ręki.

Cennik

 • 1-3 dni/dage – 359 zł/ 559 kr
 • 4-7 dni/dage – 759 zł/ 1259 kr
 • 8-14 dni/dage – 1359 zł/ 2159 kr

*Ceny obowiązują dla maksymalnie 10-osobowych grup.

Chcę zamówić zielony plan podróży do Danii

Co mówią klienci

Plan idealnie dopasowany do naszej 5-osobowej rodzinki. Było wszystko czego potrzebowaliśmy! Iga w 100% zrealizowała nasze potrzeby i ułatwiła poruszanie się na nieznanym tereni! Dania przyjęła nas gościnnie i z wielką serdecznością. Polecamy!

Chciałabym serdecznie podziękować za przygotowany przez Igę plan podróży po Kopenhadze. Dostałam więcej wskazówek, niż mogłam się spodziewać. Warto dodać, ze Iga zwróciła szczególną uwagę na odpowiedzialne podróżowanie, „zielone” rozwiązania i zachowania w Danii. Uważam to za dodatkową wartość! Plan podróży przygotowany w najdrobniejszych szczegółach, co zaoszczędziło mi mnóstwo czasu, który musiałabym poświęcić na samodzielne planowanie. Właściwie wystarczyło tylko spakować plecak, pobrać przewodnik na telefon i ruszać w drogę. Jednym słowem bardzo polecam! Do zobaczenia w Danii przy kolejnej okazji!