• Menu
  • Menu
sankthansnat quiz

Sankthansnat dziś czas na quiz

Masz ochotę rozerwać się przed najbardziej stresującą w tym roku niedzielą? Zapraszamy zatem do zabawy! Dziś czas na quiz!

Sankthansnat czas na quiz. Dlaczego w weekend zamierzam męczyć Was jakimś testem? Powodów jest kilka. Chociażby zbliżające się szybkim tempem wybory prezydenckie w Polsce oraz nie zbliżające się do nas pakiety wyborcze. W zasadzie to nawet jeśli jakimś cudem te papiery dotrą przed niedzielą, to i tak nie zdążymy ich odesłać. Niezły kanał! Tylko się człowiek wścieka, stresuje i klnie.

Więc może czas się oderwać? Poczytać o duńskich tradycjach i dla rozrywki rozwiązać test. Materiałów macie pod dostatkiem ponieważ przez ostatni tydzień pisałam dużo o sankthansnat. Jeżeli zatem macie ochotę odstresować się i przetestować swoją wiedzę na temat czerwcowej duńskiej tradycji, to zapraszam. A zatem do dzieła! Sankthansnat quiz czeka na odważnych! Życzę udanej zabawy!

Pøj, Pøj!

Sankthansnat u czytelników

Pomyślałam, że my też chciałybyśmy wiedzieć jak Wy spędzacie sankthansnat. Jak się nazywa u Was ten dzień ? Sobótka, Noc Kupały? Może czyta nas ktoś spoza Polski i Danii i się z nami podzieli tradycjami z innych krajów? Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze.

Jeśli macie ochotę sprawdzić swoją znajomość duńskiego zapraszam na inny quiz zatytułowany duńskie zagadki językowe. Macie ochotę poczytać o sankthansnat po duńsku polecam zajrzeć na stronę Muzeum Narodowego.

Jeśli spodoba się Wam rozwiązywanie zagadek to obiecuję, że takich „Sankthansnat czas na quiz” będzie więcej. Rozwiązujcie , chwalcie się wynikami i komentujcie. Jeśli będzie pozytywny oddźwięk to obiecujemy stworzyć więcej.

Pozdrawiamy Iga i Ania

Tekst: Anna- Maria Taszek

Anna-Maria Taszek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *